O NAS
 
 
 
OŚRODKI PARTNERSKIE
 
BigDuo - Częstochowa
COIT - Kraków
Bank Informacji Gospodarczej - Lublin
RENADO - Gorzów Wlkp.
r-BIT - Rzeszów
E-podlasie
Poznan
WYSZUKIWARKA FIRM I USŁUG
OFERTA

Zapraszamy Państwa do współpracy z Ogólnopolską Informacją Gospodarczą

Informacja nasza powstała w 1991 r. w 7 największych miastach w Polsce, zajmując się telefoniczną informacją o firmach. Sukcesywnie otwierała swoje biura na terenie całej Polski oraz rozszerzała swoją ofertę by przystosować ją do potrzeb firm. Sieć naszych Ośrodków Informacyjnych znajduje się w 9 oddziałach obsługując wszystkie województwa w Polsce.

 

Współpracujemy ściśle z ponad 800 000 firm i instytucji , urzędami administracji państwowej, placówkami służby zdrowia, wspólnotami itd. w różnych branżach na terenie Polski i zagranicy  oraz Państwową Agencją  Inwestycji , z której to otrzymujemy klientów zagranicznych chcących nawiązać współpracę z polskimi firmami. Współpracujemy także z  informacjami gospodarczymi krajów Unii Europejskiej a w szczególności informacją słowacką , czeską oraz skandynawskimi przez które polskie firmy otrzymują zlecenia wykonywania usług na terenach tych Państw jak i zakupu towarów w różnych branżach od polskich firm a w szczególności stolarki budowlanej, wyrobów branży metalowej, meblarskiej, elektronicznej. itp. Gromadzona od wielu lat i stale aktualizowana baza danych o firmach wraz z pełną listą oferowanych przez nie artykułów i usług pozwala precyzyjnie i szybko pomagać wszystkim poszukującym informacji.

W związku z tym iż każdy oddział pracujący na danym województwie (lub województwach) stara się współpracować z Urzędami Miast, Gmin, placówkami służby zdrowia, wspólnotami, deweloperami, spółdzielniami mieszkaniowymi , firmami produkcyjnymi, handlowymi itp. z tych wymienionych placówek i firm otrzymujemy na bieżąco informacje o ich potrzebach wykonania usługi w różnych branżach, zakupu towaru, poszukiwaniu firmy do współpracy itp. Dlatego dziennie do naszej informacji wpływa od 3000 do 4000 zapytań ofertowych i konkretnych zleceń na wykonanie usług w różnych branżach lub zakupu towaru.

Dla klientów indywidualnych uruchomiliśmy na każdym województwie telefon informacyjny przez który nasi operatorzy kierują klientów do firm usługowych lub handlowych chcących zakupić towar lub wykonać usługę. Każdy z oddziałów prowadzi także  regionalną wyszukiwarkę firm, w którą są wprowadzone firmy w postaci wizytówki (firmy które mają podpisaną umowę z naszą informacją).

Nasz portal www.informacja19434.pl jest widoczny w największych wyszukiwarkach w  Polsce na pierwszych pozycjach takich jak GOOGLE i inne pod hasłami Ogólnopolska Informacja Gospodarcza, czy sama informacja gospodarcza co powoduje dużą oglądalność jak i większą  promocję stron internetowych firm umieszczonych w tym portalu.

Zakres pakietów oferowanych usług:

Ø  Przesyłanie ofert krajowych i zagranicznych pocztą e-mail  firm, osób prywatnych, urzędów administracji Państwowej, placówek służby zdrowia itd.,  chcących nawiązać współpracę z firmą w danej branży, wykonać konkretną usługę czy sprzedać produkowany towar. Codziennie do naszej informacji wpływa od 3000 do 4000 e-maili z firm, urzędów administracji państwowej, placówek służby zdrowia, osób prywatnych, Państwowej Agencji Inwestycji, wspólnot mieszkaniowych itp. z prośbą o kontakty z firmami handlowymi, usługowymi i produkcyjnymi w celu nawiązania współpracy, zakupu konkretnego towaru  lub wykonania usługi. Maile te przesyłamy do firm współpracujących z naszą informacją.

 

Ø  Przesyłanie przetargów z terenu całej Polski. Stworzyliśmy Ogólnopolski system gromadzenia i przesyłania przetargów firmom współpracującym z naszą informacją, na zasadzie współpracy naszych oddziałów z urzędami administracji państwowej miast i gmin, placówek służby zdrowia, wspólnot mieszkaniowych itp.  Zdecydowaną większość przetargów otrzymujemy bezpośrednio od tych instytucji. Firmy współpracujące z nami chcące otrzymywać takie przetargi otrzymują je drogą mailową. Codziennie taka wysyłka jest prowadzona po godz. 16.00

 

Ø  Udzielanie telefonicznej informacji z ogólnopolskiego numeru telefonu 19434 oraz telefonów lokalnych uruchomionych na poszczególnych województwach. Codziennie poprzez naszych operatorów telefonicznych kierowanych jest od 200 do 400 klientów ( przez każde z biur ) dzwoniących na informację 19434 lub na telefony informacyjne uruchomione na poszczególnych regionach (województwach) do firm handlowych, usługowych i produkcyjnych współpracujących z naszą informacją. Wykaz telefonów informacyjnych naszego oddziału znajduje się na naszym portalu regionalnym www.informacja19434.pl  w zakładce KONTAKT.

 

Ø  Pomoc w poszukiwaniu firm lub towarów w Polsce łącznie z wydrukami teleadresowymi -  do 100 adresów miesięcznie (dla abonentów opcja bezpłatna dla pozostałych  płatna).

 

Ø  Wyszukiwarka firm. Każda firma podpisująca z nami umowę współpracy jest wprowadzona do naszej wyszukiwarki firm w formie wizytówki na portalu  www.informacja19434.pl  która zawiera:

 

·         logo firmy

·         adres firmy

·         telefony kontaktowe

·         poczta email (widoczna lub nie widoczna)

·         adres www firmy z linkiem aktywnym przejścia na stronę www firmy

·         szczegółowy opis działalności firmy

·         słowa kluczowe podpięte pod wpis pod którymi ma był znaleziona firma przez internautów w naszej wyszukiwarce www.informacja19434.pl

·         6 zdjęć charakteryzujących działalność firmy oraz produkowanych przez firmę towarów

Przykładowy wpis firmy współpracującej z naszą informacją:

http://www.informacja19434.pl/index.php?klik=50&id_firmy=19679#

Aktywny partner-pośrednik w nawiązywaniu kontaktów handlowych, skutecznie kojarzącym kontrahentów z Polski i z zagranicy. Jeśli ktoś nie znajdzie w jego zasobach potrzebnego towaru lub usługi może zredagować prośbę o ich odszukanie i wysłanie ją na jeden z podanych adresów e-mail: biuro@informacja19434.pl, zapytania@oig.info.pl, biuro@oig.info.pl. Mail ten trafia do Biura Centrum Informacji, które pomaga w ich odnalezieniu. Usługa ta jest bezpłatna.

W ramach współpracy proponujemy podpisanie umowy rocznej w ramach której:

ü  kierujemy klientów droga e-mailem chcących wykonać usługę lub zakupić towar do firm współpracujących z naszą informacją.

ü  kierujemy klientów z telefonicznej informacji numeru ogólnopolskiego 19434 lub stacjonarnych uruchomionych na każdym województwie. (wykaz nr. telefonów naszego oddziału znajduje się na naszej stronie www.informacja19434.pl w zakładce KONTAKT lub w stopce maili wysyłanych zapytań ofertowych lub korespondencji do klientów)

ü  umieszczenie firm współpracujących z naszym oddziałem w wyszukiwarce www.informacja19434.pl w postaci wizytówki.

ü  bezpłatne wydruki teleadresowe ( do 100 firm bezpłatnie miesięcznie)

Po podpisaniu umowy uzgadniamy szczegóły współpracy ( jakie firma robi usługi, jaki towar produkuje, jacy klienci interesują firmę – osoby prywatne, firmy urzędy administracji publicznej, firmy zagraniczne, placówki służby zdrowia itp., z jakiego terenu mamy kierować klienta  - lokalnego z województwa, z całej Polski, klienta zagranicznego lub wybiórczo z jakich województw i na podstawie tych uzgodnień kierowany jest klient drogą mailową i telefoniczną oraz umieszczony jest w naszej wyszukiwarce w postaci mini wizytówki.

Wyszukiwarka naszego oddziału posiada 3,5 mil. wejść miesięcznie w różnych branżach i znajduje się na pierwszych pozycjach w przykładowej wyszukiwarce google.pl pod hasłem ogólnopolska informacja gospodarcza, lub informacja gospodarcza.

Roczny pakiet współpracy liczy się od dnia uruchomienia usługi ( po wprowadzeniu firmy w sieć, wprowadzeniu firmy do wyszukiwarki i zaakceptowaniu wpisu przez firmę, umieszczeniu firmy na serwerze i w telefonicznej informacji).

Po zakończeniu rocznej współpracy kontaktujemy się z firmą w celu analizy rocznej współpracy a w szczególności czy firma jest zadowolona ze współpracy i kierowanych klientów, z osiągniętych korzyści i proponujemy przedłożenie umowy także na rok ( co roku przedłużamy umowy) już z kwotą zniżkową.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem współpracy z naszą informacją prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w krótkim czasie skontaktuje się Państwem nasz przedstawiciel który poinformuje państwa szczegółowo o warunkach współpracy. Wykaz telefonów kontaktowych oraz kontakt mailowy znajduje się w zakładce kontakt lub przez formularz kontaktowy znajdujący się także w tej zakładce.
STRONA GŁÓWNA
 

® Wszelkie prawa zastrzeżone. Ogólnopolska Informacja Gospodarcza zastrzega sobie prawa do informacji zawartych w bazie danych OIG. Zabrania się kopiowania części i/lub całosci zawartości bazy danych OIG i przetwarzania zawartych w bazie danych informacji w celach komercyjnych. Publikowanie informacji z bazy OIG Ogólnopolska Informacja Gospodarcza w jakiej kolwiek formie jest zabronione.
OIG Ogólnopolska Informacja Gospodarcza nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych informacji. Wszelkie dane dotyczące firm zamieszczmy na odpowiedzialność zleceniodawców.

OSTATNIO DODANE FIRMY
Fumet
Istniejemy na rynku obróbki stali od 1982r, wykonujemy takie elementy jak: - tuleje - pierścienie - wałki - wały - ... Czytaj dalej >>
Biznes Druk
Firma Biznes Druk zajmuje się profesjonalną obsługą firm z zakresu poligrafii i reklamy. Dla naszych klientów wykonujemy wszelkiego rodzaju prace drukowane na papierze i folii tj. ... Czytaj dalej >>
Semafik Drukarnia
Drukarnia Semafik kontynuje tradycje poligraficzne firmy “Semafic” założonej w 1986 roku. O możliwościach naszej drukarni decyduje przede wszystkim fachowość pracowników, dlatego bez obaw możecie Państwo powierzyć nam nawet najbardziej skomplikowane i wymagające zlecenia druku offsetowego oraz cyfrowego. ... Czytaj dalej >>
Mostostal Puławy S.A.
Mostostal Puławy S.A., to licząca się firma na rynku budowlanym. Specjalizuje się w wykonawstwie i montażu konstrukcji stalowych oraz budownictwie przemysłowym. ... Czytaj dalej >>
Halama Transport Sp. z o.o.
Historia naszej firmy sięga 1988 roku. Od dnia założenia specjalizujemy się w świadczeniu usłg transportowych w szerokim zakresie, jak również wykonywaniu prac ziemnych, drogowych i rozbiórkowo-wyburzeniowych. Naszymi atutami są dyspozycyjność, dotrzymywanie terminów podjętych zobowiązań oraz wysoka jakość świadczonych usług ... Czytaj dalej >>
TRANSKOP
Historia naszej firmy sięga 1988 roku. Od dnia założenia specjalizujemy się w świadczeniu usłg transportowych w szerokim zakresie, jak również wykonywaniu prac ziemnych, drogowych i rozbiórkowo-wyburzeniowych. Naszymi atutami są dyspozycyjność, dotrzymywanie terminów podjętych zobowiązań oraz wysoka jakość świadczonych usług ... Czytaj dalej >>
JUHAS s.c
Firma JUHAS powstała w 1995 roku. W 1999 roku w Radomiu na ul. Gen. L. Okulickiego. Nasza firma specjalizuje się w produkcji mebli kuchennych i biurowych, szaf przesuwnych oraz mebli nietypowych na zamówienie indywidualne klienta. ... Czytaj dalej >>
Zakład Stolarski Zbigniewa i Bogdana Laskusa
Ogromne doświadczenie naszego Zakładu Stolarskiego, istniejącego od 1965 roku, i perfekcja w zakresie rzemiosła artystycznego sprawia, że tworzymy wyroby nie tylko piękne, ale i funkcjonalne. Firma funkcjonuje pod przewodnictwem mistrza w swoim fachu - Zbigniewa LASKUSA oraz jego syna Bogdana. ... Czytaj dalej >>
WARSBUD Sp.j.
Działalność firmy opiera się głównie na budowie kompleksów mieszkaniowych o wysokim standardzie wykończenia oraz na sprzedaży profesjonalnej chemii budowlanej wiodącego koncernu chemicznego BASF i systemów ociepleniowych PROMA. ... Czytaj dalej >>
LEG-TUR 1
Firma LEG-TUR powstała w 1992 roku. Od początku istnienia zajmujemy się produkcją materiałów budowlanych. ... Czytaj dalej >>
TRANSREM
Przedsiębiorstwo TRANSREM sp. z o. o. powstało w 1989 roku. Działalność rozpoczęliśmy od wykonywania montaży , napraw, modernizacji i konserwacji urządzeń dźwignicowych oraz produkcji linowych zawiesi dźwignicowych. ... Czytaj dalej >>
KONCEPT
Misją firmy jest dostarczanie klientom drzwi estetycznych, funkcjonalnych, o europejskim standardzie wykończenia za przystepną cenę. Strategia działania firmy opiera się na drobiazgowo przeprowadzonych analizach i badaniach. Wszelkie działania planowane są w ten sposób, by procentowały w przyszłości. ... Czytaj dalej >>
reklama
  
OGÓLNOPOLSKA INFORMACJA GOSPODARCZA
COPYRIGHT © 2009-2021 www.informacja19434.pl