O NAS
 
 
 
OŚRODKI PARTNERSKIE
 
BigDuo - Częstochowa
COIT - Kraków
Bank Informacji Gospodarczej - Lublin
RENADO - Gorzów Wlkp.
r-BIT - Rzeszów
E-podlasie
Poznan
Prezentacja firmy
"LECH" - Zabrze , Lech Jagoda
Opis działalnosci
Firma prowadzi działalność gospodarczą w Zabrzu od września 1991 roku. Zajmujemy się handlem w zakresie chemii gospodarczej,kosmetyków oraz szeroko rozumianych środków ochrony osobistej i higieny.Nasi główni klienci to sklepy kosmetyczne, drogerie,perfumerie,sklepy wielobranżowe,kioski,przedszkola,szkoły,żłobki,domy pomocy społecznej oraz wszelkiego rodzaju instytucje użyteczności publicznej.Mamy bardzo szeroki asortyment poczynając od proszków,płynów i kapsułek do prania,poprzez płyny do naczyń,płukania tkanin,środki dezynfekujące,szampony,odżywki,dezodoranty,wody toaletowe,płyny po goleniu,odświeżacze powietrza,papiery toaletowe,ręczniki papierowe,chusteczki,podpaski,ścierki a skończywszy na żyletkach i zmywaczach do paznokci. Dysponujemy własnym transportem,a na dalsze odległości korzystamy z usług firmy kurierskiej.
Specjalizacje - Legenda: Hurt, Detal, Usługi, Produkcja, Import, Eksport, Naprawa, Wypożyczanie.

BHP I PPOŻ

PAPIERNICZA


STRONA GŁÓWNA
 

® Wszelkie prawa zastrzeżone. Ogólnopolska Informacja Gospodarcza zastrzega sobie prawa do informacji zawartych w bazie danych OIG. Zabrania się kopiowania części i/lub całosci zawartości bazy danych OIG i przetwarzania zawartych w bazie danych informacji w celach komercyjnych. Publikowanie informacji z bazy OIG Ogólnopolska Informacja Gospodarcza w jakiej kolwiek formie jest zabronione.
OIG Ogólnopolska Informacja Gospodarcza nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych informacji. Wszelkie dane dotyczące firm zamieszczmy na odpowiedzialność zleceniodawców.

  
OGÓLNOPOLSKA INFORMACJA GOSPODARCZA
COPYRIGHT © 2009-2023 www.informacja19434.pl