O NAS
 
 
 
OŚRODKI PARTNERSKIE
 
BigDuo - Częstochowa
COIT - Kraków
Bank Informacji Gospodarczej - Lublin
RENADO - Gorzów Wlkp.
r-BIT - Rzeszów
E-podlasie
Poznan
Prezentacja firmy
AB-Chem S.C.
Opis działalnosci
Zajmujemy się problematyką utrzymania czystości i higieny w obiektach takich jak: hale przemysłowe, magazyny, punkty usługowe, centra handlowe, ośrodki zdrowia, szkoły i przedszkola, a także budynki mieszkalne. Obsługujemy firmy i placówki na terenie województwa dolnośląskiego. Nasze produkty dostarczamy bezpośrednio do klienta. Nasi doświadczeni sprzedawcy udzielą państwu wszystkich niezbędnych informacji. Jakie środki czystości oferujemy: W naszej ofercie posiadamy chemię przemysłową czołowego producenta w Europie - firmy Buzil. 100 lat doświadczenia oraz produkty najwyższej jakości sprawią, że będą państwo zadowoleni z tego wyboru. Stale rozszerzamy naszą ofertę, by dostosować ją do państwa potrzeb. Już niedługo: Tana, Tenzi, Voigt, Dolphin, Radex i inne. Nasze produkty higieniczne i sprzęt ręczny: W naszej ofercie znajdą państwo szeroki asortyment produktów higienicznych takich jak: papiery toaletowe, ręczniki papierowe, czyściwa przemysłowe, a także duży wybór dozowników i stojaków zaspokoją państwa potrzeby. Posiadamy także cały sprzęt pomocniczy poczynając od mopów i szczotek, a kończąc na profesjonalnych wózkach do sprzątania.
Specjalizacje - Legenda: Hurt, Detal, Usługi, Produkcja, Import, Eksport, Naprawa, Wypożyczanie.

ARTYKUŁY GOSPODARSTWA DOMOWEGO

PAPIERNICZA

CHEMIA

PAPIERNICZA

BHP I PPOŻ

ARTYKUŁY GOSPODARSTWA DOMOWEGO

NARZĘDZIA

CHEMIA

MASZYNY, URZĄDZENIA, WYPOSAŻENIE SPECJALISTYCZNE


STRONA GŁÓWNA
 

® Wszelkie prawa zastrzeżone. Ogólnopolska Informacja Gospodarcza zastrzega sobie prawa do informacji zawartych w bazie danych OIG. Zabrania się kopiowania części i/lub całosci zawartości bazy danych OIG i przetwarzania zawartych w bazie danych informacji w celach komercyjnych. Publikowanie informacji z bazy OIG Ogólnopolska Informacja Gospodarcza w jakiej kolwiek formie jest zabronione.
OIG Ogólnopolska Informacja Gospodarcza nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych informacji. Wszelkie dane dotyczące firm zamieszczmy na odpowiedzialność zleceniodawców.

  
OGÓLNOPOLSKA INFORMACJA GOSPODARCZA
COPYRIGHT © 2009-2023 www.informacja19434.pl